Mario van de Velden (Onder Ons) keurig zesde in de Nationale finale derde klasse libre klein.

NK libre klein 3e klasse

Uitreiking  (Mario met flesje bier)
Uitreiking (Mario met flesje bier)

Uitslagen NKs 2021-2022

PK Driebanden Klein Hoofdklasse 2021-2022 Uitslag NK

 

PK Libre Klein 3e Klasse 2021-2022 Uitslag Nationale Finale

 

Uitslagen NKs 2019-2020

 

Uitslagen voor alle NK's worden sinds 2018 beschikbaar gesteld via Biljartprof - TIJDELIJK NIET BESCHIKBAAR

 

Uitslag driebanden klein 2e klasse

Uitslag driebanden klein dames

 

Uitslag bandstoten klein 3e klasse

 

Historische gegevens van het verloop van NK's t/m seizoen 2018-2019 kunt u vinden op http://www.knbb-pk.nl/uitslagen.php.

 

PK Bandstoten Klein 3e Klasse 2019-2020 Uitslag NK (BiljartProf)

 

NK: bandstoten-klein derde klasse Moyenne: intervaltabel Logo KNBB
Speeldata: 07-03-2020 / 08-03-2020 Locatie: Leusden
Organisatie: B.V. '75 District: 
Caramboles: intervaltabel Gewest: 

  

# speler vereniging pnt gesp car te sp
car
perc
car
brt moy aanv
moy
perc
moy
verv
moy
hs
1 223857 Nelis de Vries Rapiditas 12 7 186 189 98.4 181 1.027 0.864 118.8 0.946 8
2 134818 Bas Hulshorst Pol Zelhem 10 7 170 189 89.9 201 0.845 0.894 94.5 0.894 6
3 126307 Kees van Velzen Windenburg 8 7 151 168 89.8 229 0.659 0.763 86.3 0.763 5
4 113018 Chris Elderbroek De Taveerne 6 7 177 210 84.2 200 0.885 0.980 90.3 0.98 7
5 217349 Peter Lutz Zwolsche Biljartclub 6 7 145 189 76.7 199 0.728 0.863 84.3 0.863 6
6 251327 Martijn van den Bos De Plas 6 7 187 252 74.2 203 0.921 1.120 82.2 1.12 5
7 228075 Jacques Teunissen Biljartvereniging Renkum 4 7 187 231 80.9 185 1.010 1.095 92.2 1.095 7
8 201430 Maddy Zeguers BC Maarland 4 7 93 126 73.8 178 0.522 0.570 91.5 0.57 4

originele verslag: Website Almere '83

Op 22 en 23 februari 2020 werd het Nederlands Kampioenschap dames gespeeld, in vier poules gespeeld. Daarna volgde een knockout systeem.

Poule A (acht deelnemers)
Joke Martijn
Jeanette Habraken
Natasja Damen
Pauline Gerritsen
Anita Schonewille
Helen Koelink - afgemeld !
Jetty Beersma
Anoek Jutte

POULE A R6

In verband met de afmelding hebben de tegenstanders van Helen een bye gekregen door het systeem kan het moyenne enkele duizendste afwijken. Het werkelijk behaalde moyenne staat in de totaallijst van de poule fase.

Poule B (acht deelnemers)
Joke Breur
Janet Kwast
Graddy Borst-de Wit
Ineke Kooistra
Hillechien Adrichem-Volk
Margriet Schotkamp
Petra Lips-Versluis
Lia Addicks

 POULE B R6

Poule C (acht deelnemers)
Sylvia Eckel
Cynthia van Peer
Maartje de Jong
Chantal Arntz
Bea Stitselaar-Kok
Helen van Kempen-van Sliedregt
Brigitte Duhn
Janine Verkerk-Heikoop

 POULE C R6

Poule D (zeven deelnemers)
Monique van Exter
Celina Wolfs
Sabine Bakker
Gerrie Wierstra van Middendorp
Anneke Groenewoud
Ada Cozijnsen
Els van Tol

 POULE D R7

Totaalstand na poule-fase:

STAND NA POULE FASE

 

In de onderstaande lijsten is per deelnemer het laatste resultaat genoteerd.

Resultaat eerste knockout ronde:

resultaat laatste 16

Resultaat tweede knockout ronde:

resultaat laatste 8

resultaat halve finale

 

resultaat Finale

 

eindstand